3

Co nam w duszy gra?

Dłoń na czarnym tle, rozcierająca w palcach pył
W opozycji do zalewających na zewsząd informacji o tym, że świat drążony jest mnóstwem problemów, tonący w chaosie zwalczających się teorii i powszechnej niezgodzie, chcielibyśmy skupić się na tym co proste i skuteczne. Na jedności wszystkiego i wynikającym z niej spokoju. Wręcz Oceanie Spokoju.

Od zarania dziejów, na całym świecie pojawiali się ludzie wspaniali, pełni mądrości i przenikliwości.
Ich spuścizną jest ogrom wiedzy i doświadczeń. Z wielu tych skarbów korzystamy do dziś, nawet o tym nie myśląc, a wiele zostało zapomnianych i odkrywane są na nowo.

Chcemy wyłowić z tego ogromu wszystkie te wiadomości aby lepiej rozumieć świat, lepiej żyć.

Jeszcze 16 lat temu aby zdobyć jakieś wiadomości na interesujący mnie temat, biegłam do bibliotek i księgarń. W bibliotekach nie zawsze można było znaleźć potrzebny materiał, na książki trzeba było wydać sporo pieniędzy. Książki nadal kocham i kupuję, natomiast dostęp do informacji mam nieograniczony. Wystarczy tylko siąść przed komputerem i ruszyć myszką.

Jako wodnika interesuje mnie wiele zagadnień. Między innymi praca z podświadomością – wykorzystanie niesamowitych zdolności naszego mózgu, praca z energią – wykorzystanie jej na przykład do leczenia ludzi, ekologia w szerokim zakresie – dbanie o otaczającą nas naturę i wykorzystanie jej dla naszego dobra. Podoba mi się idea permakultury, ekowioski itp. Moją pasją od zawsze jest wykorzystywanie naturalnych metod leczenia, zapomnianych terapii, ziołolecznictwa. Śledzę też postęp najnowszych badań w tym zakresie. Lubię wiedzieć, co wokół mnie rośnie i jak tego używać, co jest jadalne, a co może zaszkodzić, czym warto się leczyć, a co wykorzystać żeby leczenia nie potrzebować wcale.
Interesuje mnie także rozwój duchowy i praca z emocjami.

No i właśnie, dostęp do wiedzy tak łatwy, że tylko chcieć. Głupi kto nie chce!

Chcemy wyłowić z oceanu wiedzy jak najwięcej skarbów dla pożytku całej ludzkości.
Gdzie się zaczyna ludzkość? Oczywiście zaczyna się ode mnie, od Ciebie, od każdego z nas.

Świat ma więc dla każdego z nas lek na każdą bolączkę, na każdą chorobę, na każdy smutek, ale możemy z niego skorzystać tylko wówczas, kiedy mamy na ten temat wiedzę. Po tę wiedzę sięgam i chcę przekazać ją dalej.

Autor

Regina

Facebook

Redaktor Naczelny magazynu Ocean Spokoju. Zielarz, fitoterapeuta. Chemik z 30-letnim doświadczeniem w diagnostyce medycznej. Mistrz Reiki II stopnia. Nowoczesna wiedźma. Pasjonatka zdrowego trybu życia i naturalnych metod leczenia. Mol książkowy. Matka dwóch programistów. Opiekunka kota i karmicielka dzikich ptaków.

Comments 3

  1. Witam Pani Regino .
    Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam o Pani działaniach i zainteresowaniach . Proszę zapoznać się z moją stroną internetową . Myślę , że mogłabym mieć dla Pani interesującą propozycję związaną z Pani zainteresowaniami . Mam na myśli spotkania ezoteryczne ,które odbywają się w Szczecinie .
    Jeśli uzna Pani moją propozycję za stosowną , to proszę o kontakt , miło mi będzie jeśli się Pani ze mną skontaktuje .
    Pozdrawiam serdecznie , Elżbieta Tołoczko

  2. Post
    Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *