6

Narodziny w urodziny u rodziny

Kochana Redaktor Naczelna

W dniu Twoich 60-tych urodzin życzymy Ci, marynarskim zwyczajem, wiatru w żagle i stopy wody pod kilem. Aby Ci zawsze sprzyjała pogoda i abyś dotarła wszędzie tam, gdzie zechcesz. I żeby Twoje nowe dziecko, podobnie jak oba starsze, osiągnęło sukces życiowy, podbiło serca milionów i dało wiele radości zarówno Tobie jak i czytelnikom.

Podpisano: Mąż i synowie z żoną.

 • Edward
 • Edward
 • Kazimierz
 • Yena
Autor

EDi

Facebook Twitter

Redaktor techniczny magazynu Ocean Spokoju. Projektant, programista. Pasjonat technologii komputerowych. Obserwator życia, wszechświata i całej reszty. Chodzący swoimi ścieżkami. Dziwny inaczej. Człowiek lasu i Internetu. Synuś Rednacza.

Comments 6

 1. Post
  Author
 2. Dzieki serdeczne za życzenia i za cudowną wyczekiwaną stronę.Skoro już ją mam, mogę zaczynać swoją drugą połowę życia. Koniec laby, od jutra trzeba brać się za robotę.

 3. Reniu droga życzę Tobie wszystkiego co najpiękniejsze może Ciebie spotkać. Ktoś kto powiedział, że życie się kończy po pięćdziesiątce, czy jak tam było mówił głupoty. Ja Tobie kochana z tej okazji przesyłam najgorętsze życzenia. Oczywiście życzę powodzenia Pani Redaktor by twoje nowe dziecko sięgnęło szczytów. Będę tu do Ciebie wpadać, z niecierpliwością czekam na pierwsze artkuły. :)

 4. Dziękuję Pani b serdecznie za zaproszenie i gratuluję wspaniałego i b pożytecznego pomysłu.
  Będę fanem Oceanu Spokoju. Już sama nazwa relaksuje i napawa optymizmem.
  Czekam na dalsze Artykuły i Filmy.Czy w dalszych Artykułach będzie coś na temat oczyszczania
  organizmu? Dbamy o porządki w domu ,garderobie i na zewnątrz a ten istotny problem
  raczej zaniedbany u mnie i u wielu moich znajomych .
  Zyczę sukcesów Urocza Wodniczko i niech ta rozpoczęta dekada będzie dla Pani twórcza
  a dla nas korzystna i uzdrawiająca

 5. Dziękuję Pani Aniu za życzenia. Temat oczyszczania na pewno będzie kontynuowany, to mój ulubiony, a i innych tematów nie zabraknie. Pozdrawiam ciepło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *