Wyprawa po zioła w baśniową krainę nad Gowienicą

Zapraszam na warsztaty do Widzieńska, nad urokliwą rzekę Gowienicę z setką meandrów. Podczas tych warsztatów poszukacie ciekawych ziół. Spotykamy się 10 września w godzinach 10.00 – 20.00. Dowiecie się jak z pomocą zebranych ziół zadbać o zdrowie i urodę. Samodzielnie przygotujecie krem odżywczy do twarzy na bazie maceratów ziołowych, tonik pielęgnacyjny ekspresowy, szampon ziołowy SPA-siony. Przygotujecie na warsztacie przetwory ziołowe z zebranych własnoręcznie ziół. będą to przetwory octowe, maceraty olejowe, gliceryty i maceraty w płynie Ringera. Kto chce może przywieźć swój alkohol do zalania ziół. Przywieźcie słoiki na przetwory ziołowe, najwygodniejsze takie na 250-300 ml.
Każdy uczestnik zabierze ze sobą własnoręcznie przygotowany krem, tonik i szampon, do tych produktów pojemniki będą na miejscu.
Zaczynamy o godzinie 10:00 wymarszem w teren, więc zabierzcie ze sobą najlepiej kalosze lub buty nie bojące się ewentualnego zamoczenia. Po 3-4 godzinach wędrowania w buszu wracamy do świetlicy, gdzie dostaniecie ciepłą zupę wegetariańską. Można przywieźć ze sobą jakieś smakołyki na wspólny stół.
Koszt warsztatu to 350 zł zł.
Cena zawiera:
– wszystkie wymienione w ofercie aktywności
– własnoręcznie wykonany krem, tonik, szampon
– własnoręcznie przygotowane preparaty ziołowe
– poczęstunek: kawa, ziołowe herbaty, maceraty ziołowe, wegetariańska zupa domowej roboty
Zgłoszenia i po szczegółowe informacje zapraszam na priv lub tel: 606 856 652

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

10 09 2022
Expired!

Czas

10:00 - 20:00

Koszt

350.00zł
Kategoria

Organizator

Regina Łuska
Telefon
+48 606 856 652
Email
regina@luska.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *