zapraszam na festiwal Stress Off

W dniach 18-20 września odbędzie się już czwarty festiwal Stress Off.

Tak jak wcześniej, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi metodami dbania o swoje zdrowie, również wykorzystując alternatywne metody. W ciągu 3 dni festiwalowych będzie możliwość uczestniczenia w  67 wykładach, warsztatach i pokazach. Wszystko w 5 salach równocześnie. 

Uczestnictwo prelegentów praktyków, którzy na co dzień pracują technikami, które nam zaprezentują, jest możliwość kontynuowania szkoleń i zabiegów po festiwalu. Festiwal tworzony jest przede wszystkim z myślą o wspólnym spotkaniu się i integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach, a także dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami, które w sposób praktyczny podnoszą jakość zdrowia w szerokim jego znaczeniu. Uczestnicy biorąc udział w festiwalu dają sobie szanse poznania nowych obszarów pracy z ciałem, umysłem i duszą, w celu ich integracji. Prelegenci natomiast współpracując z nam w formie barterowej uzyskują od nas przestrzeń na promocję własną podczas samego festiwalu i jego przygotowań w mediach społecznościowych i stronie www.stressoff.pl 

Przygotujcie się również na liczne stoiska z manufakturą oraz pysznymi i zdrowymi przekąskami.

Zapraszam na swój wykład pod tytułem „Zmęczone nadnercza, problemy z tarczycą, a zioła”, odbędzie się on 19.09    o godzinie 13:00 w sali B.  będzie też można zaopatrzyć się na moim stoisku w naturalne ziołowe produkty takie jak szampony, kremy, octy, syropy i nalewki ziołowe. Będą też zioła i kadzidełka piołunowe.

Informacje o cenie biletów , programie i zapisach na poszczególne warsztaty i wykłady na stronie http://stressoff.pl/

Adres:  ZSRG – SCP  Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości 

ul. Kolumba 86, 70-035 Szczecin

 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

18 - 20 09 2020
Expired!

Czas

16:30 - 17:45

Organizator

Joanna Dziumienko, Katarzyna Pakalnicka -Prychitko, Katarzyna Błaszczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *