Kalendarz spotkań i warsztatów

Lato jest upalne i pełne niesamowitych wyjazdów, warsztatów, spotkań, i szkoleń. Wiosna zachwyca świeżą zielenią a jesień pięknymi barwami złota i czerwieni. Oczywiście każdą wolną chwilę przez cały rok wykorzystujemy na wyprawy po złote runo, bo jak inaczej nazwać te wszystkie wspaniałe rośliny, które można zebrać i przetworzyć.  I jak zwykle brakuje czasu na rejestrowanie i opisywanie tego wszystkiego na stronie Oceanu Spokoju. Chyba największą bolączką naszych czasów, a na pewno moją, jest ciągły niedoczas. Za to wszystkie wolne miejsca w moim mieszkaniu zajmują ogromne ilości pełnych butelek, słoików i ogromne ilości suszonych ziół.
Od września do czerwca jest czas na comiesięczne spotkania ziołowe. Zapraszam wszystkich chętnych do Szczecina na ulicę Kołłątaja 23/1.

Prowadzimy również cykl warsztatowy, gdzie będziemy praktycznie poznawać i doskonalić umiejętności przetwarzania ziół. Nauczymy się praktycznie wykonywać w sposób prawidłowy przetwory ziołowe. Będą to octy, nalewki, intrakty, maceraty, napary, wywary. Będziemy też robić dla siebie naturalne kosmetyki, kremy, szampony, toniki, mleczka itp. Zapewniamy wszystkie niezbędne półprodukty do przygotowania preparatów. Uczestnicy otrzymają preparaty oraz pojemniki na preparaty, receptury i opisy.

Czerwiec, lipiec i sierpień to miesiące, kiedy odbywają się wyprawy w teren.
Na wszystkie spotkania i warsztaty obowiązują zapisy, lista miejsc ograniczona.
Zapisy pod nr tel. +48 606 856 652 oraz +48 880 496 172

Szczegółowe informacje o tym co, gdzie i kiedy w zakładce: Kalendarz

Zapraszam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *